پیام دبیر

همکاران محترم

با افتخار و خرسندی حضور همه اساتید و سروران عزیز را به سی و سومین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران که از تاریخ 7 تا 10 آبان ماه در مرکز همایش های رازی برگزار می شود گرامی می دارم و امیدوارم امسال با آرامشی بیشتر بتوانیم همایش مفید و در شان جامعه چشم پزشکی داشته باشیم. 
دانش چشم پزشکی در طی سالهای اخیر با سرعت حیرت انگیزی در حال پیشرفت در زمینه های مختلف بوده و حوزه های جدیدی از جمله ژنتیک، علوم سلولی-مولکولی، هوش مصنوعی و پزشکی از راه دور به آن وارد شده است که قطعا در طی سالهای آینده تحول چشم گیری در زمینه تشخیص و درمان بیماران رقم خواهند زد.
هم چون سالهای گذشته کمیته های علمی انجمن با دقت زیاد و با هدف بروزرسانی دانش چشم پزشکان و آشنایی با علوم جدید برنامه های جذابی در قالب سمپوزیوم ها، کارگاه ها و سخنرانی های کلیدی فراهم آورده اند که امیدوارم مورد توجه و عنایت همکاران قرار گیرد.
برخود واجب می دانم از تمامی اعضای کمیته های علمی که مسئولیت سنگین برنامه ریزی سخنرانی ها را، با وجود محدودیت های شدید در دعوت حضوری سخنرانان خارجی و کاهش فزاینده و تاثیرگذار نیروهای مجرب و دانشمند داخلی در طی سالهای اخیر، بر عهده داشته اند تشکر ویژه داشته باشم.
برگزاری کنگره امکان پذیر نخواهد بود مگر با تلاش شبانه روزی و خالصانه اعضای محترم شورای اجرایی و همکاران پشتیبانی و تدارکات که در اینجا از همه این عزیزان نهایت سپاسگزاری را دارم.
در پایان امیدوارم کنگره پیش رو بازکننده پنجره جدیدی به سوی آینده ای روشن و بهتر برای جامعه چشم پزشکی ایران باشد.

به امید دیدار
دکتر نوید نیلفروشان
دبیر علمی کنگره سی و سوم


اخبــارحامیان کنگره