درباره وبینار

وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

اپیدمی COVID-19 ضرورت ها و نیازی جدید را پیش روی ما به وجود آورد. بر اساس پیش بینی های انجام شده تا کنون به نظر میرسد که تا چند ماه آتی به منظور حفظ سلامت شما ، سایر همکاران و تمام جامعه از برگزاری اجتماع پرهیز خواهیم کرد. به منظور جبران این نقصان و نیز برآوردن نیازهای آینده پیش رو حتی بعد از اپیدمی در حال برنامه ریزی و فراهم کردن بستر virtual Meetings در انجمن تحقیقات چشم پزشکی و علوم بینایی ایران IRAVO  و انجمن چشم پزشکی ایران (IRSO)  میباشیم. میدانیم که مشکلات زیاد است ولی به هدف و توانایی با هم بودن اعتقاد داریم. تلاش خواهیم کرد تا از ورای این مشکلات به هدف دست یابیم. 

ایجاد و گسترش virtual communication  را نه تنها ضرورت امروز بلکه فرصتی برای آینده نزدیک و تعریف نوین همایش و ایجاد فرصتهایی است که همگی ما آنها را خواهیم ساخت.

دکتر فزاد پاکدل  ریاست کارگروه برگزاری همایش های مجازی و نائب رئیس IRAVO 


 

 ورود به وبینار


اخبــارحامیان کنگره